Muljed M1Muusika 2017 jõulupeost

detsember 23, 2017 10:49 p.l. Avalikustas

Eile 22. dets sai läbiviidud suur jõulupidu baaris Sodiaak. Esmakordselt saime kokku kõik M1Muusika meeskonna liikmed ja pidu saigi alguse.

Joogid olid meie peo formaadis erakordselt allahindlusega, et jõulumeeleolu ei lakkaks.

Heiki, kes oli tükk maad enne pidu juba kohal, oma asju lahti pakkimas ja uusi M1Muusika partner artiste vastu võtmas, oli ka terve peol vältel just see, kes ta olema pidi. Heiki muusika valik ja ka lavale astumine Dj Heiki kehas võttis baari rahva jalad hoogsalt tantsima.

Leo, kes õrnalt hilinedes ka oma helitööga esmalt hakkama sai esines tollel peol väga eeskujulikult. Peomuusikat mis Leo meile tõi, sai nauditud ja selle järgi ka tantsitud. Rahvas nähes leod lavale astmuas, saatis ta lavale sooja ja südamliku aplausiga, mille eest Leo, oma kuulajaid ja pidulisi ka armastab.

Hendrik jõudis meieni keset pidu ja veetis meiega umbes 2h. Olles meie seltskonnas, oli mainis ta, et on vaid hetkeks, sest kohustused ootavad teda sel ööl ka kodu soojuses.

Paljud meie tulihingelised fännid said sellel peol ka t-särgi võrra rikkamaks, kes soovis, see ka Dj Heiki uue plaadi ukselt näpsas. Pidu oli pidutsemist väärt, soovime teile kõike head ja kohtumiseni järgmisel peol!

Kategooria:

Autor stopz

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga